słabe opady deszczu
18°
17°
środa
UG Olsztyn
W sporze mieszkańców Skrajnicy i Burmistrza odnośnie komunikacji, ma pomóc prywatna firma konsultingowa…
13 czerwca 2022 r. | 12:28
3

Mieszkańcy Skrajnicy mają coraz większe problemy, by dostać się komunikacją gminną do Częstochowy. Mimo zmian w rozkładzie jazdy, czas "wyprawy" do Częstochowy znacznie się wydłużył. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że Burmistrz jest prawie ślepy i głuchy na sugestie mieszkańców.

Co ciekawe, w załagodzeniu problemu ma uczestniczyć prywatna firma konsultingowa, która pomoże mieszkańcom Skrajnicy za 4000 zł netto. Trochę to dziwne...ale rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na ten cel.

Poniżej pismo w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “W sporze mieszkańców Skrajnicy i Burmistrza odnośnie komunikacji, ma pomóc prywatna firma konsultingowa…”

  1. Olek pisze:

    Tu nie ma fleszy i nic nas nie ugra

  2. Jaś pisze:

    Może wystarczy zmienić burmistrza Kucharskiego i wszystkie problemy znikną , ten i inne problemy.

  3. mariusz_paradowicz pisze:

    Gmina Olsztyn w pigułce. Cóż, gdyby na Skrajnicy mieszkali celebryci i jego znajomi, jak w Biskupicach Nowych, problemu by nie było i Tomasz S. by im nawet linie odrzutową otworzył. A tak, to co się z wieśniakami bedzię zadawał. Festiwal wina idzie – to go interesuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.