słabe opady deszczu
poniedziałek
UG Olsztyn
W sporze mieszkańców Skrajnicy i Burmistrza odnośnie komunikacji, ma pomóc prywatna firma konsultingowa…
13 czerwca 2022 r. | 12:28
5

Mieszkańcy Skrajnicy mają coraz większe problemy, by dostać się komunikacją gminną do Częstochowy. Mimo zmian w rozkładzie jazdy, czas "wyprawy" do Częstochowy znacznie się wydłużył. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że Burmistrz jest prawie ślepy i głuchy na sugestie mieszkańców.

Co ciekawe, w załagodzeniu problemu ma uczestniczyć prywatna firma konsultingowa, która pomoże mieszkańcom Skrajnicy za 4000 zł netto. Trochę to dziwne...ale rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na ten cel.

Poniżej pismo w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “W sporze mieszkańców Skrajnicy i Burmistrza odnośnie komunikacji, ma pomóc prywatna firma konsultingowa…”

 1. Olek pisze:

  Tu nie ma fleszy i nic nas nie ugra

 2. Jaś pisze:

  Może wystarczy zmienić burmistrza Kucharskiego i wszystkie problemy znikną , ten i inne problemy.

  • EM pisze:

   Wrzucić słuszne hasło rzecz chwalebna .Jednakże do niczego nie prowadzi . Chcąc wymienić burmistrza trzeba mieć kandydata z czym jest problem . Osobiście rozmawiałem z kilkoma potencjalnymi kandydatami ale zbyt wysoko ustawiłem poziom . odpowiedz była zawsze taka sama , tylko po wyroku sądu . Dla osób inteligentnych była by to degradacja . Należy poszukać osobę ogólnie szanowaną znaną w środowisku lokalnym .

 3. mariusz_paradowicz pisze:

  Gmina Olsztyn w pigułce. Cóż, gdyby na Skrajnicy mieszkali celebryci i jego znajomi, jak w Biskupicach Nowych, problemu by nie było i Tomasz S. by im nawet linie odrzutową otworzył. A tak, to co się z wieśniakami bedzię zadawał. Festiwal wina idzie – to go interesuje.

  • EM pisze:

   Proponuję przeprowadzić referendum o odłączenie Skrajnicy od gminy Olsztyn i przyłączenie do takiej w której jest przyjazny wójt . Im szybciej tym lepiej .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *