zachmurzenie umiarkowane
20°
19°
sobota
fot. Wikipedia
Wciąż nie ma decyzji o przebudowie oczyszczalni ścieków w Olsztynie
15 lutego 2023 r. | 12:45
1

Burmistrz Olsztyn zdecydował kolejny raz wydłużyć postępowanie dotyczące przebudowy i rozbudowy oczyszczalni ścieków, która znajduje się przy ulicy Storczykowej w Olsztynie. Przypominam, że rozbudowie sprzeciwiają się mieszkańcy pobliskich domów.

Tym razem Tomasz Kucharski wydał postanowienie o przeprowadzeniu oceny oddziaływania na środowisko.

Szczegóły TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Wciąż nie ma decyzji o przebudowie oczyszczalni ścieków w Olsztynie”

  1. Jasiu z lasu pisze:

    A burmistrzowi protest na rękę bo się zasłania że nie może inwestycji robić i nie musi pieniędzy szukać w budżecie i tak jest z wieloma innymi inwestycjami klasyczne “chcem ale nie mogem” chyba że inwestycja dotyczy interesów burmistrza typu jakies przekształcenie pól na działki to wtedy “nie mogem ale bardzo chcem więc jednak mogem”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *