zachmurzenie duże
14°
13°
niedziela
Wicewójt dorabia w GOSiRze
06 marca 2020 r. | 13:02
2

Małgorzata Haładyj - druga osoba w gminie (wicewójt) została zatrudniona w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Olsztynie jako Inspektor Ochrony Danych Osobowych. Mimo iż Haładyj jest zwierzchnikiem dyrektor GOSiR-u Edyty Czajkowskiej, to jednocześnie jest jej pracownikiem.

Funkcja inspektora nie jest zbyt opłacalna, bo wynagrodzenie miesięczne wynosi 600 zł. Umowa obowiązywała do 31 grudnia 2019 roku. Nie mam informacji o nowej umowie, chociaż w odpowiedzi na mój wniosek, dyrektor Czajkowska potwierdziła, że Haładyj nadal pełni funkcję inspektora, od lipca 2018 roku.

Poniżej informacja publiczna w tej sprawie.

Ciekawe czy Haładyj funkcję IODO łączy z etatem w gminie Olsztyn, czy wykonuje ją poza godzinami pracy?

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Wicewójt dorabia w GOSiRze”

  1. Autor pisze:

    Oj chyba ktoś z urzędników gminy nie lubi Pani wicewójt skoro podrzuca takie informacje dziennikarzowi. ? z reguły są to Ci najbardziej lojalni ?. Brawo dla Pana i informatora

  2. uczeń pisze:

    uczy się od najlepszego maga w gminie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *