zachmurzenie duże
14°
13°
niedziela
Wójt na nagrody dla urzędników przeznaczył 60 844,06 zł!
08 stycznia 2021 r. | 13:24
7

Co tam kryzys. Wójt Tomasz Kucharski dla najwierniejszych urzędników przeznaczył 60 844,06 zł na nagrody w 2020 roku. Najwięcej otrzymała Barbara Łuszczyńska - 4 514.53 zł. W uzasadnieniu możemy przeczytać "za rzetelne prowadzenie gospodarki finansowej gminy, w tym za zaangażowanie i wkład pracy w przygotowanie planu finansowego na 2021 r. oraz wieloletniej prognozy finansowej, a także za przygotowanie zestawień finansowych związanych z polityką podatkową gminy".

Śmieci drogie, podatki w górę, pieniądze na nagrody znajdą się zawsze.

Dla porównania, gmina Kruszyna i gmina Lelów na nagrody nie przeznaczyły nawet złotówki!

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Wójt na nagrody dla urzędników przeznaczył 60 844,06 zł!”

 1. Pytanie pisze:

  Za co???

  14
 2. jaś pisze:

  Rozumiem przez to, że za nierzetelne wykonywanie swoich obowiązków otrzymują tylko zwykłą wielotysięczną pensje . Pani Haładyj za książkę w której uczula o ryzyku prowadzenia działalności,….domyślam się subiektywnie , że chodziło o ryzyko działalności wójta Olsztyna Pana Tomasza Kucharskiego , przeciwko któremu Prokuratura Rejonowa w Częstochowie prowadzi śledztwo.

  27
 3. jaś pisze:

  Kiedyś opowiadałem o walorach gminy Olsztyn znajomym więc jest to jakaś forma promocji . Nie chcę sugerować wójtowi , może sam się domyśli , czy jakiś grant przypadkiem, mi się należy.

  15
 4. jaś pisze:

  Dopisuje jeszcze, że w okresie kiedy firmy nie mogą swobodnie prowadzić działalności gospodarczej to tak wydatkowane pieniądze świadczą o wójcie Kucharskim i jego stosunku do dramatów tych ludzi i ich rodzin.

  22
 5. Itd788 pisze:

  PRAWDZIWA ZŻENADA NAGRADZAĆ ZA TAKIE COŚ!

  11
 6. Anna pisze:

  Mieszkańcy Kusiąt pozdrawiają panią Marzenkę i przypominają o sprawie dopłatowej za śmieci. W gminie widać za niekompetencje jeszcze płacą. Co do wicewojt to nie skomentuje. Każdy wie i widzi.

  20
 7. Singer pisze:

  W sprawie śmieci totalny chaos, ludzie nie wiedzą, za co placą, u nas w Kusiętach w ogóle żałosna sytuacja z dopłatami – gmina się tłumaczyła, że ksiądz ogłaszał gminne ogłoszenia… Wysokie podatki, najwyższe w powiecie, brak rozwiązań z fotowoltaiką… A oni sobie przyznają pieniążki i się śmieją ludziom w twarz.

  12

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *