zachmurzenie duże
poniedziałek
Wójt Tomasz Kucharski będzie zarabiać 19 470 zł miesięcznie!
24 grudnia 2021 r. | 11:59
14

Wspaniały prezent otrzymał na święta Wójt Tomasz Kucharski. Na jego wniosek, Rada Gminy Olsztyn podwyższyła mu wynagrodzenie z wyrównaniem od 1 sierpnia 2021 roku. Kucharski dotychczas zarabiał 10 180 zł miesięcznie. Teraz będzie zarabiać 19 470 zł miesięcznie.

Na wynagrodzenie wójta składa się:
wynagrodzenie zasadnicze - 10 250 zł
dodatek funkcyjny - 3150 zł
dodatek specjalny - 4020 zł
dodatek za wieloletnią pracę - 2050 zł

PAWEŁ GĄSIORSKI14 odpowiedzi na “Wójt Tomasz Kucharski będzie zarabiać 19 470 zł miesięcznie!”

 1. Tutejszy pisze:

  Na kolejnej sesji, radni podwyższą sobie diety. Gdzie tu ma wstyd.

  14
  3
  • Stachu pisze:

   A dejta mu nawet 25tysincy na miesionc ino niech radę zlikwiduje, bydzie taniej a różnica żadna bo i tak robiom co łon powie.

 2. Loki pisze:

  I tak pójdzie za kratki dlugo taki klamca nie pociągnie heheh wesołych burmistrz. Niech się lepiej weźmie za drogi i chodniki niczym nie posypane

  10
  4
  • Xyz pisze:

   Nie pójdzie, juz czestochowskie elyty zadbają o jednego ze swoich. Prawo jest dla szaraczków. Swoją drogą wstydu nie ma, jeszcze z wyrównaniem od sierpnia. Nie wiem czemu się tak ograniczał mógł z wyrównaniem od pierwszej kadencji, rada przecież i tak wszystko by mu “klepnęła”.

   6
   2
   • Jan pisze:

    Drodzy forumowicze.
    To ,że wójt będzie zarabiał tyle samo co prezydent miasta Częstochowy tak zdecydowali posłowie PIS w Sejmie !!!!! Zarobki nieadekwatne do włożonej pracy ! Dlaczego Wyborcza nie pisze o tym, że Wójt ma sprawę karną za składanie fałszywych oświadczeń majątkowych. Czekamy niecierpliwie na wyrok.
    Najważniejsze by Pani zastępczyni dbała o jego dobre notowania wysyłając co chwile “wspaniałe ” wiadomości , które mąż potem koledze drukuje w Wyborczej . Wśród gawiedzi Olsztyna prowadząc pozytywną jedynie propagandę . Ma w tym żywotny swój interes przecież.
    Dopóki on to i ona. A co będzie miał z tego przeciętny mieszkaniec Olsztyna ?????

    9
    1
 3. jurajski_wonsz pisze:

  Problemem tej gminy jest to, że ludzie mało wiedza, co się dzieje. Jeżeli już, to albo z tego portalu, ale nie wszyscy mają internet. Propagandowa gadzinówka wicewójtowej nie jest warta papieru, na którym się ukazuje.

  Dlatego moim drodzy, sąsiad sąsiadowi musi przekazać, że KUCHARSKI MUSI ODEJŚĆ – Jeżeli nie honorowo, to powinien zostać odwołany. Standardy w gminie Olsztyn jeżeli chodzi o władzę są takie jak gdzieś na Czarnym Lądzie. Tymczasem on na wszystkich pierdzi i sobie podnosi pensje. A oprócz pensji dostanie też wyrównanie za pół roku, to sobie policzcie.

  14
  3
 4. Xyz pisze:

  19tys. brutto to na rękę jakieś 12tys. To uczciwe wynagrodzenie za tak odpowiedzialną pracę.

  5
  13
  • Tutejszy pisze:

   Za pracę, wspierajaca lokalny układ. Gdzie są konkursy w placówkach podległych Gminie ! Ciotki i pociotki zatrudnione. Jakie 12 tys. na rękę?

   10
   1
   • jurajski_wonsz pisze:

    W Koziarni są tak zaczadzeni ludze, że “jurajskiego Paulo Souzę” i jego doradczynię z GW sobie wybiorą na nową kadencję. Taka prawdę.

    6
    1
    • LTonny Olsztyński pisze:

     Fakty są takie, że ludzie dają się nabrać na ten jego pijar. Ładne wygładzone słówka to tylko kłam dla ludu. Apel do mieszkańców o opamiętanie się przy nastepnych wyborach, przecież ten czlowiek ma zarzuty prokuratorskie , za nic honor tylko kariera lokalnego barona liczy się dla pana wójta vel burmistrza.

     8
     2
 5. Tutejszy pisze:

  Za pracę, wspierajaca lokalny układ. Gdzie są konkursy w placówkach podległych Gminie ! Ciotki i pociotki zatrudnione. Jakie 12 tys. na rękę?

 6. UPGock pisze:

  Prosze o informacje jak glosowali poszczegolni radni ? Pytanie do Pana redaktora ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *