zachmurzenie duże
14°
13°
niedziela
Wójt Tomasz Kucharski kolejny raz poległ przed SKO w Częstochowie!
25 maja 2020 r. | 13:46
1

Wójt Tomasz Kucharski przegrał kolejną sprawę przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie. Kucharski nie chciał udostępnić dodatków specjalnych swoich urzędników, wydał przy tym decyzję odmowną.

SKO w Częstochowie nie zgodziło się z twierdzeniami wójta i uchyliło jego decyzję.

To kolejna sprawa, która pokazuje, że Tomasz Kucharski nie dorósł do stanowiska wójta. Gmina to nie jest prywatna firma, a pieniądze gminne nie są jego prywatną własnością.

Decyzję SKO znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Wójt Tomasz Kucharski kolejny raz poległ przed SKO w Częstochowie!”

  1. Mieszkaniec pisze:

    Czy Pan wójt uważa że jego przepisy prawa nie obowiązują. Wiadomo nie musi znać się na wszystkim ale za co w takim razie płaci tym doradcą i prawnikom w tym urzędzie. Który raz już przegrywa w sądzie i płaci karę oczywiście napewno z pieniędzy podatników bo przecież nie że swoich. Może za małe są te koszty według wójta skoro poraz kolejny przegrywa w kwestii informacji publicznej. Przecież to już najgłupszy laik przez pomyłkę by się nauczył. Może korepetycje od żony Panie Wójcie? A pozatym co na tą gospodarności RIO

    12

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *