zachmurzenie duże
14°
13°
niedziela
Wójt znowu przegrał ze mną w Sądzie! Chodzi o promocję gminy
29 maja 2020 r. | 10:00
3

Wójt Tomasz Kucharski nie ma najlepszych dni. Znowu przegrał ze mną w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Gliwicach. Kucharski ukrywał koszty związane z promocją gminy. Jak wiemy, są to gigantyczne kwoty.

Kucharski stwierdził, że nie udostępni mi tej informacji. Teraz będzie musiał. Przegrał z kretesem. Do tego, musi mi zwrócić koszty procesu. Mam nadzieję, że zwróci je z własnej kieszeni, a nie z publicznych środków.

Wyrok wraz z uzasadnieniem znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Wójt znowu przegrał ze mną w Sądzie! Chodzi o promocję gminy”

  1. Klucznik pisze:

    Wychodzi na to, że Pan wójt Kucharski obrasta w piórka i dopiero Sąd Administracyjny musi je trochę poprzycinać…
    Oj ta nasza władza !

  2. PYTANIE pisze:

    CO ON UKRYWA?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *