słabe opady deszczu
wtorek
WOŚP zagra w Olsztynie!
27 stycznia 2022 r. | 09:04
2

Urząd Miasta i Gminy Olsztyn przedstawił imprezy towarzyszące w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która kolejny raz zagra w Olsztynie. Tym razem w niedzielę 30 stycznia.

BIEG, SPACER Z PRZEWODNIKIEM, NORDIC WALKING
Dzięki pomocy tych dwóch stowarzyszeń zostanie zorganizowany spacer z przewodnikiem po przepięknych okolicach naszej gminy, bieg oraz spacer z kijkami Nordic Walking. Start o godz. 11.00 Błonia pod Spichlerzem.

BIEGACZE Z PUSZKAMI NA WSZYSTKICH GMINNYCH ULICACH
Biegacze ze stowarzyszeń obiegną całą naszą gminę z puszkami. Godziny dotarcia do kolejnych miejscowości podamy wkrótce! MUSICIE TYLKO WYJŚĆ PRZED DOM I WRZUCIĆ DATEK DO PUSZKI! Biegacze będą głośni, usłyszycie hymn WOŚP!

ZWIEDZANIE ZAMKU Z PRZEWODNIKIEM
Dzięki uprzejmości Wspólnoty Gruntowej Wsi Olsztyn zostanie zorganizowane zwiedzanie Ruin Zamku w Olsztynie z przewodnikiem, który opowie wiele ciekawostek o Zamku i okolicach! Wystarczy wrzucić datek do puszki i stawić się o określonej godzinie w wyznaczonym miejscu (ok. godz. 13.30). SZCZEGÓŁY WKRÓTCE.

MORSOWANIE
Fani morsowania na czele z Marcin Poch, Radnym Rady Miejskiej w Olsztynie, jeśli pogoda pozwoli, będą mogli zanurzyć się w Jeziorku Krasowym w Kusiętach.

OGNISKO
Będzie także wspaniałe ognisko dla sportowców (ok. godz. 12,30 nieopodal placu Zabaw przy ul. Zamkowej), którzy będą z nami grać podczas 30 Finału WOŚP oraz miejsce do zrobienia pamiątkowego zdjęcia!

DARMOWE PRZEJAŻDŻKI KONNE I OGNISKO
Stajnia Biały Borek, Restauracja w Biskupicach w dniu 30. Finału WOŚP organizuje darmowe przejażdżki konne w siodle i ognisko z kiełbaskami.

MUZYKA NA ŻYWO
Spichlerz w Olsztynie od godziny 15.00 gwarantuje gorącą atmosferę przy muzyce na żywo i noworoczny bigos!

LICYTACJE
Już dziś możesz wylicytować wspaniałe przedmioty i gadżety WOŚP na https://www.facebook.com/profile.php?id=100038245296740
SĄ PEREŁKI! POLECAMY!

 2 odpowiedzi na “WOŚP zagra w Olsztynie!”

  1. Maja i Gucio pisze:

    Noworoczny bigos???

  2. jurajski_wonsz pisze:

    Z sylwestra najwyraźniej został. No przecie się nie wyrzuci. Dobry gospodarz, jak pan burmiszcz nie utrwoni niczego! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *