zachmurzenie umiarkowane
20°
19°
sobota
fot. Tomasz Sieniawski / UMiG w Olsztynie
Wszędzie ciemno, a Olsztyn świeci
07 grudnia 2022 r. | 12:54
4

Wczoraj na rynku w Olsztynie oficjalnie uruchomiono lampki na choince. Był również Mikołaj dla dzieci.

Poniżej kilka zdjęć.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. Tomasz Sieniawski / UMiG w Olsztynie

fot. Tomasz Sieniawski / UMiG w Olsztynie

fot. Tomasz Sieniawski / UMiG w Olsztynie

 4 odpowiedzi na “Wszędzie ciemno, a Olsztyn świeci”

 1. Nnw pisze:

  Podatki wszechmogący podnieśli to będzie za co zapłacić. Ciekawe czy zgłosi się ktoś do przetargu na dostarczenie energii czy będzie to co w cz-wie. Jednym słowem oszczędności stosowane przez tą gminę nic się nie mają do wytycznych rządu o obniżeniu zużycia energii przez gminy czyt. urzędy.

  6
  4
  • eNCePence pisze:

   Na rynku Las Vegas, ale za to na ulicach Alaska. Co prawda główna arteria na Biskupice czarna, ale pozostałe uliczki, w tym ta przy urzędzie Miasta to chyba ostatni raz pług widziały wczoraj. A swoją drogą, ciekawe jakim “parkiem maszyn” dysponuje firma odpowiedzialna za utrzymanie stanu dróg w naszym Mieście?

 2. terkownik_jurajski pisze:

  A wiecie, chodzi tez o takie zastaw się, a postaw się. Jeżeli wszyscy mogą nieco zacisnąć pasa, to dlaczego Olsztyn kreuje się na kolorowego pawia? Przecież to ludzie płacą, nie Kucharski.
  Żarki mają od nowego roku wyłączyć oświetlenie uliczne, Janów już tak miejscami zrobił od kilku miesięcy. W Olsztynie żarówa, a w Przymiłowicach świecą się światła na polnej drodze. Chyba żeby radny mógł trafić do domu…
  Ilość badziewnych, nikomu nie potrzebnych wydatków w tej gminie mnie przeraża. Przecież taki świerk to też jest gigantyczny koszt. Na głupoty, jakieś piosenki zamawiane u krewnych swoich pracowników, gmina ma, a drogi na obrzeżach wołały o pomstę do nieba.

  6
  1
 3. Jaszczomp pisze:

  I jeszcze ten d…l który śmie się nazywać Burmistrzem przystroił ulice przy której znajduje się restauracja jego synalka, całkiem przypadkowo. Nie pozostaje teraz nic innego, jak tylko teraz golić owieczki podatkami, żeby na rachunki starczyło…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *