zachmurzenie duże
16°
15°
poniedziałek
fot. policja.pl
Za brak maseczki w lokalnych marketach dostali kilkusetzłotowe mandaty!
30 czerwca 2020 r. | 12:47
1

Policja z Olsztyna w ostatnim czasie dokonuje wielu interwencji w związku z nieprzestrzeganiem reżimu sanitarnego na terenie gminy. Policja od 1 maja podjęła łącznie 19. interwencji, a część z nich zakończyła się wysokimi mandatami.

Interwencje dotyczyły nieprzestrzegania przez mieszkańców zakrywania nosa i ust, głównie w sklepach wielkopowierzchniowych na terenie gminy. Policjanci z Olsztyna część osób ukarali mandatami pieniężnymi w wysokości kilkuset złotych.

W związku z powyższym, uprasza się mieszkańców o zasłanianie twarzy w miejscach publicznych.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Za brak maseczki w lokalnych marketach dostali kilkusetzłotowe mandaty!”

  1. becalon190 pisze:

    Kiedy oni gonią ludzi po marketach, popołudniami po Przymiłowicach motocykliści urządzali i urządzają sobie rajdy po 150 km/h. Ale oczywiście nikogo to nie obchodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *