opady śniegu
Za tydzień sesja budżetowa
14 grudnia 2022 r. | 11:51

We wtorek, 20 grudnia, o godz. 13:00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Olsztynie odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Olsztynie, podczas której radni uchwalą budżet na 2023 rok.

porządek obrad:
1. Otwarcie obrad XXXI Sesji Rady Miejskiej i stwierdzenie jej prawomocności
2. Przyjęcie proponowanego porządku obrad
3. Przyjęcie protokołu z obrad XXX sesji
4. Powołanie Komisji uchwał i wniosków
5. Sprawozdanie z pracy Burmistrza w okresie międzysesyjnym
6. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie przez Miasto i Gminę Olsztyn własności nieruchomości niezabudowanej, położonej w obrębie ewidencyjnym Olsztyn w gminie Olsztyn (druk nr: 307)
7. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta i Gminy Olsztyn na lata 2022-2030 (druk nr: 308)
8. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Miasta i Gminy Olsztyn na 2022 rok (druk nr: 309)
9. Prezentacja projektu uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta i Gminy Olsztyn na lata 2023-2030 i projektu uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Miasta i Gminy Olsztyn na 2023 rok oraz dyskusja nad przedłożonymi projektami uchwał
10. Odczytanie opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej w Katowicach
11. Odczytanie opinii Komisji Budżetowej Rady Miejskiej w Olsztynie
12. Podjęcie uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta i Gminy Olsztyn na lata 2023 - 2030 (druk nr: 310)
13. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Miasta i Gminy Olsztyn na 2023 rok (druk nr: 311)
14. Podjęcie uchwały w sprawie nadania statutów sołectwom Miasta i Gminy Olsztyn (druk nr: 312)
15. Sprawy różne i bieżące, wolne wnioski
16. Zamknięcie obrad XXXI Sesji Rady Miejskiej w Olsztynie.

2 odpowiedzi na “Za tydzień sesja budżetowa”

1. Maćko_borkowitz pisze:

Może zamiast przytakiwać burmistrzowi to wzięliby się za łopaty i odśnieżyli lokalne drogi. Pod UM przejechać się nie da, nie wspominając o parkowaniu. Pozostałe drogi nawet nie ma co wspominać.
    Więcej by z tego pożytku było

2. Nnw pisze:

O przystankach autobusowych nie wspominając. Ciężko ciągnikowi wjechać na chodnik i przepchnąć śnieg aby ludzie wsiadający czy wysiadający nie brodzili w śniegu po całe kamasze. Gmina najwyraźniej czeka aż śnieg sam stopnieje wtedy będzie po problemie.