zachmurzenie duże
poniedziałek
UG Olsztyn
Zmiany w komunikacji gminnej w gminie Olsztyn
29 września 2021 r. | 12:34
0

Urząd Gminy Olsztyn poinformował, że od 16 października nastąpią zmiany w komunikacji gminnej.

Korekta rozkładu jazdy będzie dotyczyć:

Linia 585:

Nastąpi korekta rozkładu jazdy obowiązującego w weekendy. Busy będą kursować według rozkładu: „Soboty zimowe” oraz „Niedziele i święta zimowe”.

Linia 583:

Busy będą obsługiwały ulice Piastowską i Podgrabie.
Dodajemy kurs z Olsztyna do Bukowna po godzinie 18:00.

Linia 582:

Przyspieszamy odjazd pierwszego autobusu MPK o 5 minut oraz uruchamiamy dodatkowy bus z Olsztyna do Odrzykonia w celu umożliwienia przesiadki pasażerom ze Skrajnicy na Odrzykoniu. Tym samym zostanie skrócony czas dojazdu do Częstochowy na godzinę 6-tą bez konieczności długiego oczekiwania na przesiadkę.

Analogicznie dodajemy dodatkowy kurs przed godziną siódmą do Odrzykonia celem umożliwienia przesiadki osobom dojeżdżającym do Częstochowy ze Skrajnicy bez konieczności długiego oczekiwania na autobus linii 58. /UG/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *